چاپ
دسته: blog
بازدید: 1250
کافی شاپ ایده آل

کافی شاپ ایده آل، کافی شاپ محل بسیار مناسبی برای قرارهای کاری و ملاقات های دوستانه است که برای برنامه ریزی یک کافی شاپ خوب علاوه بر تجهیزات باید به رعایت اصول هم توجه داشته باشیم.

کسب و کارهایی مثل کافی شاپ ها از مخاطبان زیادی برخوردار هستند و مورد توجه همه ی مردم جامعه قرار می گیرد زیرا با ضروری ترین نیاز مردم ینی خوردن و آشامیدن در ارتباط می باشد.


برخی از ویژگی های کافی شاپ خوب


1-دسترسی به اینترنت پر سرعت: افراد تمایل دارند وقت خود را در زمانی صرف کنند که در آن راحت هستند و این جور خدمات به درد بیشتر مشتری ها می خورد.
2-مبلمان و صندلی های راحت: مهم ترین عامل اصلی در موفقیت یک کافی شاپ راحتی و آسایش مشتری است.
3- قیمت های مناسب: وقتی نوشیدنی های یک کافی شاپ با کیفیت باشد و از اینترنت رایگان برخوردار باشد و مبلمان خوبی داشته باشد و از همه این ها گذشته قیمت مناسبی هم داشته باشد در دل مشتری ها جا خواهد گرفت.


تفاوت کافه و کافی شاپ


فرهنگ کافه و کافی شاپ در ایران در حال افزایش است و کافه و کافی شاپ در کلمه شبیه به هم هستند اما در واقعیت تفاوت های زیادی دارند. کافی شاپ معمولا در فضاهای دم دستی در پاساژ ها است و محلی برای سرو قهوه و نوشیدنی ها است که در طراحی کافی شاپ می توان میز و صندلی ها را در محیط باز و تراس طراحی کرد. کافه فضاهای نسبتا جدیدی هستند که به صورت تک بنا معرفی می شوند و هزینه های زیادی برای طراحی دکوراسیون دارند و دکور های مختص خود را دارند و شما در کافه می توانید برای صرف قهوه به همراه شیرینی، کیک حضور پیدا کنید.


نتیجه گیری


مهم ترین عاملی که در میزان ارزش کافه شاپ شما تاثیر می گذارد قهوه ای است که به دست مشتری می دهید و عوامل بسیار مهمی در کیفیت قهوه های شما اثر می گذارند از جمله دستگاه های قهوه ساز و دانه های قهوه ای که تهیه می کنید.