عوامل موفقیت در کافی شاپ

عوامل موفقیت در کافی شاپ، افراد جوان میل زیادی به برپایی کافی شاپ دارند زیرا که حرفه ای شاد است و درآمد زایی خوبی دارد.

راه اندازی یک کسب و کار موفق یکی از کارهایی است که برای اکثر افراد سخت به نظر می رسد چون که، این افراد همیشه ترس شکست خوردن را دارند و این موضوع روی نحوه ی کار آن ها تاثیر خواهد گذاشت.


برخی از راهکارهای محبوبیت یک کافی شاپ


1-منوی کافی شاپ خود را حساب شده قیمت گذاری کنید: قیمت ها را با توجه به مبلغی که فکر می کنید مشتری های هر روزه حاضرند پرداخت کنند تعیین کنید نه از روی اعدادی که حسابدارتان می گوید. بهتر است برای مواردی مثل آب معدنی که قیمتشان در بازار معلوم است نرخی اضافه نکنید.


2-محیط کافی شاپ خود را دلچسب کنید: اگر بتوانید که فضای زیبا و دوست داشتنی بچینید و در حد امکان به تابلوهای روی دیوار و نحوه ی چیدمان دقت کنید قدم بزرگی را برداشته اید پس، یک طراح دکور خوب استخدام کنید و در فضایی ویژه و جذاب از مشتریان خود پذیرایی کنید.


3-تبلیغات را فراموش نکنید: تبلیغات کاری برای کسب و کار شما است و قبل از آنکه کافی شاپ شما اففتاح شود برای انجامش اقدام کنید زیرا بدون تبلیغات کافی شاپ شما به چشم نمی آید پس، دست کم گرفتنش اشتباه است.


راهکارهای مناسب  اداره کافی شاپ


1-بازاریابی را قبل از هر چیزی شروع کنید: در همان آغاز کار و یا حتی قبل از افتتاحیه هدف خود را شناسایی کنید و بدانید راه های زیادی برای جذب مخاطب در روز افتتاحیه وجود دارد مثل اینکه محصولات رایگان ارائه دهید.


2-از رفت و آمد راحت در کافی شاپ خود مطمن شوید: فقط طراحی نباید برای شما دغدغه باشد زیرا، یکی از موضوعات مهم که باید به آن دقت کنید چیدمان میزها و صندلی هاست. کافی شاپ شما باید قابلیت این را داشته باشد که بتواند انتخاب افراد برای ساعتی گفت و گوی دوستانه و کاری باشد.


3-از مواد اولیه درجه یک استفاده کنید: سعی کنید در هر شرایط از بهترین مواد اولیه برای تهیه خوراکی و نوشیدنی استفاده کنید زیرا مشتری با دید اینکه شما بهترین ها را برای او فراهم می کنید به کافی شاپ شما می آید.


4-به روز باشید: منوها را به روز کنید و نوشیدنی های جدید را وارد منو کنید و از فناوری هایی مثل وایفای استفاده کنید تا به راحتی مشتری بیشتر کمک کرده باشید.


نتیجه گیری


بدانید که موفقیت در کسب و کار شانسی و اتفاقی به دست نمی آید بلکه با تلاش و پشتکار میتوان به موفقیت دست یافت و در کار خود موفق شد.