ایده های راه اندازی کافی شاپ

ایده های راه اندازی کافی شاپ، شروع کسب و کار جدید مثل راه اندازی کافی شاپ می تواند سرشار از سود باشد اما در صورتی یک برنامه مشخص داشته باشید.

بیشتر وقت شما برای برنامه ریزی و بودجه بندی گذاشته خواهد شد پس سعی کنید، هر وسیله ای که می خرید به قیمت مناسبی باشد.


برخی از ایده های راه اندازی کافی شاپ


1-بازدید از کافی شاپ های مختلف در شهر تا حد ممکن: برای اینکه بدانید در کافی شاپ های دیگر چه اتفاقاتی می افتد تا آنجایی که می توانید، از کافی شاپ های مختلف در شهرتان دیدن کنید.
2-تصمیم درباره انتخاب های منو: منوی کافی شاپ اثر مستقیم بر روی تجهیزاتی که باید خریداری کنید، سرمایه اولیه برای شروع و فضای مورد نیاز کسب و کارتان دارد.
3-صحبت با چندین صاحب کافی شاپ قبل از شروع به کار: با صاحبان کافی شاپ های مختلف دیدار کنید و از آنها سوالاتی در این زمینه بپرسید که چه اشتباهاتی در شغل خود داشته اند و چه کارهای متفاوتی با دیگر رقبا انجام داده اند.
4-در هنگام شروع کافی شاپ تمام بودجه را خرج نکنید: قبل از اینکه برنامه معینی درباره کار خود ندارید شروع به خریدن لوازم وسایل نکنید. توجه داشته باشید که شروع هر کاری نیاز به صرف هزینه دارد و می توانید با صرف هزینه های کمی این کار را شروع کنید.


چند پیشنهاد ویژه برای راه اندازی کافی شاپ


1-نیازهای مشتریان خود را بشناسید: اگر قصد راه اندازی کافی شاپ را داشته باشید باید در جست و جوی مشتریان خاص خود باشید و اول از هر چیزی به نیازهای مشتریان خود توجه داشته باشید.


2-رضایت مشتریان: راضی نگه داشتن مشتریان کلید اصلی افزایش فروش شماست و به محض اینکه مشتریان به کافی شاپ شما وارد شدند به آنها بگویید که پیشنهاد شما به آنها چیست و چه چیزهایی در منوی خود دارید زیرا از این طریق می توانید تجارت خوبی داشته باشید.


3-منوی قهوه ی خود را اصلاح کنید: شما نباید تعویض منوی قهوه را نادیده بگیرید و فراموش نکنید که مشتریان شما در مورد اخلاقیات و سایر موارد آگاه هستند پس، از مهارت های خود در این مورد آگاه شوید.


نتیجه گیری


توجه داشته باشید که از بازخورده مشتریان جویا شوید و با آنها صحبت کنید و از کارت های نظر سنجی استفاده کنید و به صحبت های دنبال کنندگان تان گوش دهید.