آشنایی با کافه دستساز، کافه ای به سبک انگلیسی

پا گذاشتن به کافه‌ای که حال و هوای کافه‌های انگلیسی را دارد می‌تواند برای خیلی‌ها جذاب باشد. کافه دستساز که با مدیریت امیر نصر از تابستان امسال افتتاح شد کافه‌ای دوست داشتنی و آرام بخش در منطقه سعادت آباد است. در این مقاله قصد داریم شما را با این کافه بیشتر آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با کافه دستساز، کافه ای به سبک انگلیسی

آشنایی با وی کافه، یکی از کافه های سیار تهران

آشنایی با وی کافه، یکی از کافه های سیار تهران، این روزها حتما کافه‌های سیار تهران را دیده‌اید. فولکس واگن‌های قدیمی رنگارنگ که در سطح شهر و مراکز فرهنگی مشغول پذیرایی از رهگذران هستند. وی کافه ‌(Way Café) یکی از همین کافه‌هاست که امروز به سراغش رفتیم تا بیشتر با آن آشنا شویم.

ادامه مطلب: آشنایی با وی کافه، یکی از کافه های سیار تهران

تجهیزات آماده سازی غذا

تجهیزات آماده سازی غذا ، امروزه در سراسر دنیا رستوران ها، فست فودها و آشپزخانه های صنعتی زیادی فعالیت می کنند. هدف آنها ارائه بهترین و باکیفیت ترین غذا به مشتریان می باشد.

ادامه مطلب: تجهیزات آماده سازی غذا

آموزش آنلاین شطرنج

آموزش آنلاین شطرنج ، بازی شطرنج از یک صفحه ی مربع شکل برخوردار است که خانه های این صفحه 8 در 8 هستند. صفحه ی بازی شطرنج یکی در میان سیاه و سفید می باشد.

ادامه مطلب: آموزش آنلاین شطرنج

مربی سگ در تهران

مربی سگ در تهران ، یکی از اولین موجوداتی که توسط انسان ها اهلی شد سگ ها بودند. از زمان های بسیار دور تاکنون همواره سگ ها در کنار انسان ها زندگی می کنند. امروزه بسیاری از افراد در منزل خود از سگ ها نگهداری می کنند.

ادامه مطلب: مربی سگ در تهران